Pizza do nas przyjechała. Z kartonowego pudełka wynurza się coś bardzo kolorowego i zachęca do apetycznej zabawy. Ale zaraz, zaraz…. To wcale nie jest zwykła zabawka kulinarna. To super pomysł na przyrządzanie pizzy i jednocześnie uczenie się zapinania/rozpinania guzików. Właściwie nie ma, co dużo pisać, bo zdjęcia pokażą Wam czar tej filcowej zabawki. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Pomysł i wygląd super.

jedzenie z filcu

Integra Toys to przepiękne, polskie, mądre, naturalne zabawki. Najważniejszą wartością dla ich twórców jest rozwój dzieciaków. I nie jest to slogan PRowy, który przykleja, co druga firma wątpliwej jakości zabawek do swoich opakowań. U nich zabawki są niezwykłe. Znajdziecie tu różne drewniane cudowności, klocki konstrukcyjne i zabawki z filcu. Lubię takie biznesy, które w tym morzu nijakości, tandety próbują nakłonić rodziców do mądrych wyborów.

A jest jeszcze super praktyczne wykorzystanie tej zabawki w sytuacji, gdy maluch jęczy – „mamo, kiedy obiad?”. Wtedy dostaje pizzę na talerz i w czasie oczekiwania na swoje danie kombinuje z filcową potrawą. Sprawdza się również podczas wizyty w restauracji. A ponieważ  to lekka zabawka, to każda mama może ją wrzucić do torebki. A jak będą padały pytania od podopiecznych, co do obiadu – „No, długo jeszcze?”. To zawsze można odpowiedzieć, że będzie gotowy w czasie, gdy 3 razy rozepnie i zapnie wszystkie guziko-składniki.

Niespodzianka! Do 20.09.2015 na hasło FOODZIAKI podane przy zamówieniu otrzymacie rabat 10% na zabawki Integra Toys. Zajrzyjcie tu koniecznie, bo jest w czym wybierać.

jedzenie z filcu Integra Toys jedzenie z filcu-002 pizza dla dzieci do zabawy jedzenie z filcu-004 integra toys pizza jedzenie z filcu-006 jedzenie z filcu-007 integra toys pizza jedzenie z filcu-009 integra toys pizza jedzenie z filcu-011 integra toys pizza

2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany