Jeśli nuda Was dopada i potrzebujecie trochę ponaklejkować i pokolorować. To zapraszamy po inspiracje. U nas oczywiście w klimacie jedzeniowym, bo jakże by mogło być inaczej 😉

1. Zestaw naklejek Jedzenie „Make a meal” Melissa&Doug

To prezent dla kulinarnego maniaka i wsparcie w domu w planowaniu posiłków ;-). Nie wszystko jest mega zdrowe, ale troszkę rozpusty nikomu nie zaszkodzi od czasu do czasu. Najfajniejsze w zestawie jest to, że naklejki i plansze są wielokrotnego użytku. Są też inne tematy tych zestawów. Do kupienia na przykład tu. Koszt takiej atrakcji to ok. 25zł.

Obraz 193

Obraz 194

2. Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki. Wydawnictwo Olesiejuk

To był nasz hit już od najmłodszych lat. Mamy wszystkie możliwe części. Nawet dwulatek może trzaskać takie książeczki. Naklejki nie są wielokrotnego użytku, ale zeszyty mogą służyć później do czytania i opowiadania. Jest to super sprzęt podręczny do trzymania w torebce, jeśli nagle dopadnie Was nuda a nie macie jej czym odgonić np. w sklepie przy kasie, w restauracji czekając na posiłek, w urzędowej kolejce. A co najcudowniejsze książeczki kosztują ok. 3-4 zł.

Obraz 163 Obraz 165

3. Lubię Dekorować – Restauracja Wydawnictwo Zielona Sowa

Ta książeczka estetycznie pozostawia dla mnie wiele do życzenia. Nie jest jakoś ilustratorsko mistrzostwem świata, ale swoje zadanie odgonienia nudy spełniło. Są inne wersje zadań – Dom, Pałac, Miasto. Koszt to ok. 15-17 zł

Obraz 169

4.  Zeszyt pachnący czekoladą Wydawnictwo WDS

Jest też wersja truskawkowa oraz cytryna w przygotowaniu. To taki szybki bardzo zeszycik, ale śmieszny i jest dopełnieniem serii książek wydawnictwa, o których pisałam tu. Cena to ok. 4-5zł.

zeszyt pachnący czekoladą zeszyt pachnący czekoladą zeszyt pachnący czekoladą

A tekst możecie potraktować jako rozwinięcie o tego artykułu ;-).

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany