Marka Erzi to niemieckie, drewniane zabawki, które w sposób niezwykle precyzyjny i często wręcz dosłowny (z wymienianiem konkretnych marek) imitują produkty spożywcze. Są bardzo ciekawe i na tle wielu już dostępnych zabawek jedzeniowych w Polsce naprawdę potrafią przykuć uwagę. Nie znam nikogo, kto by nie powiedział „O jakie fajne”.

W ofercie jest bardzo dużo różnych zestawów od wielkich – takich, które przywołają na myśl całą spiżarnię, po średnie zestawy na przykład na śniadanie, obiad, kolację, zestawy pieczywa, warzyw, słodyczy. Są zestawy do zrobienia sałatki, kanapek czy sałatki owocowej. Erzi to przeogromny wybór. Ja, jako zwolennik zdrowego jedzenia, wybieram z oferty raczej takie, które niekoniecznie imitują nutellę (erzella) ;-).

Wybraliśmy do zabawy coś wyjątkowego z Erzi – zestawy w malutkich puszkach. Są przeurocze. Malutkie, ale też adekwatnie tańsze. I jest to fajna zabawka dla starszaków, które wciąż się bawią w gotowanie, a znudziły im się już standardowe drewniane warzywka czy owoce do krojenia. Moja 5 latka była zachwycona. Serio, aż ja się zdziwiłam, że aż tak jej przypadną do gustu, bo „trochę” już tych jedzeniowych zabawek posiada. Mocno podkreślam, że akurat te zestawy, którymi się dziś bawimy są to zabawki od 3 lat! Jest tu mnóstwo małych elementów, a że są to zabawki  jedzeniowe tym bardziej nie należy tego lekceważyć. Inne zestawy Erzi nie są aż tak drobniutkie więc nie trzeba, aż tak uważać.

No i już więcej nie będę pisać, bo sami zobaczycie, że w świecie zabawek to naprawdę cudeńka.

Jest i niespodzianka –  na FB czeka na Was KONKURS, a do 24.12 rabat 10% na hasło „foodziaki” w sklepie Krainaekozabawek na całą ofertę ERZI.

Zobaczcie naszą zabawę. Makaron w puszce ERZI to trzy rodzaje makaronów: kokardki, świderki i penne w sumie piętnaście sztuk w pięknej puszce. Jest też drugi zestaw mrożone warzywa ERZI  w zestawie jest osiemnaście elementów w tym marchewka, groszek, fasolka szparagowa i bazylia. Te dwa zestawy w naszej zabawie jak widać mocno się uzupełniały.

erzi zabawki

erzi zabawkiErzi zabawki

erzi zabawkiErzi zabawki

Erzi zabawki

Mozarella Erzi w akcji to zestaw ser mozarella z rzepem do przekrojenia, plaster pomidora do przekrojenia na pół i trzy listki bazylii.

Erzi zabawki

erzi zabawki erzi zabawki

Herbata miętowa do zabawy w podwieczorek to 5 torebeczek do zaparzania w filiżankach lub w czajniczku.

Obraz 070Obraz 034erzi zabawki

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące produktów Erzi znajdziecie na stronie sklepu Kraina Ekozabawek, który jest też dystrybutorem zabawek Erzi w Polsce.

Erzi Foodziaki

2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany