Fartuszek dla dzieci. Czy łatwo kupić coś fajnego? Modnie w kuchni  – to ostatnio coraz popularniejszy trend. A co Wy na to, żeby spojrzeć na propozycje polskiej sceny handmade w dziedzinie mody kuchennej? Dużo teraz jest ciekawych produktów od naszych polskich rękodzielników, z małych, kameralnych pracowni. Cenowo, jakościowo i pomysłowo to naprawdę zadowalający poziom. Sami popatrzcie na nasz przegląd subiektywny. Kolejność przypadkowa.

1.  Drewniany Guzik

– cudowne, stylowe i takie naprawdę domowe – kolorów i wzorów mnóstwo, dla szefowej i szefa kuchni. Lubię, kiedy gotowania nie kojarzy się tylko z dziewczynkami. Chłopaki mają bardzo dużo energii, którą warto spożytkować w kuchni. Koniecznie chłopaki do garów.

fartuszek dla dzieci drewniany guzik 03fartuszek dla dzieci drewniany guzik 02

2. Małe Rzeczy – tu propozycja chłopięca jest wyjątkowa, czarujące wzory tkanin, trudno się zdecydować

fartuszek Male rzeczy fartuszek Male rzeczy 02 Małe rzeczy

3. Limpopo – są bardzo różne wersje kolorystyczne i różne aplikacje. Poniżej wybrane dwa, które wyglądają smakowicie. Dla dziewczynki modna mięta, ale jest też i coś dla chłopca.

fartuszek_dla dzieci limpopo fartuszek_dla dzieci limpopo 02

4. Dom w kratkę, fartuszek do samodzielnego kolorowania (wystarczą mazaki lub farby do tkaniny, dostępne są różne rozmiary)

sweetprint

5.  Ulula– jest sporo wzorów do wyboru

Fartuszek ulula 01Fartuszek ulula

6. Sangotrade – też można wybrać różne wzory

Fartuszek dla dzieci Sangotrade

7. Przytullale – a jak wejdziecie w link to zobaczycie jeszcze świetnych modeli ubranych w te cudeńko, uśmiechy bezcenne

fartuszek przytullale

 

Który wybieracie?

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany