Ostatnio coraz częściej i gęściej wokół nas od różnych „świąt” i obchodzenia różnego rodzaju „Dni”. Moda ta dotarła również do przedszkoli, a dla dzieciaków to nie lada atrakcja i zachęta do tego, żeby dzielnie ruszać z domu w świat. W zaprzyjaźnionym przedszkolu w dzień Świętego Patryka jedzono zielone puree na obiad, a w prima aprilis był dzień na opak i wszystkie dzieci zakładały bluzki tył na przód. W dzień czekolady natomiast urządzono fondue czekoladowe i dzieciaki maczały owoce w pysznym płynie. Warty polecenia pomysł również na imprezę dziecięcą.

A oto kilka propozycji, co można znaleźć na rynku do czekoladowych szaleństw.

Propozycje do 50zł

Zestaw do czekoladek Delicia Kids firmy Tescoma

Na zdjęciach przykładowa propozycja zestawu Bajka, są dostępne też samochody i cyferki. Do obejrzenia film o tym, jak to działa o tu.

Tescoma delicia kids bajka

Zdjęcia: www.tescomapolska.pl

Foremki do pralinek Lato i Słonie firmy Pavonidea

Foremki pozwalają na wykonanie 16 pralinek, kostek lodu lub galaretek.

Pavoni

Propozycje zdecydowanie droższe

Dekomat Kids zestaw firmy Lekue

Zestaw do wykonania dekoracji z czekolady, na tort, do ozdobienia muffinek.

LEKUE dekomat kids

Kiosk z czekoladkami firmy Sentosphere

Zestaw pozwala wykonać czekoladowe pralinki i je ozdobić małymi lukrowymi elementami, stworzyć misia i jajo czekoladowe oraz przygotować aromatyzowane czekoladki o smaku: miętowym, bananowym i orzechów laskowych. Dla tych, co władają francuskim do obejrzenia recenzja na YouTube o tu. W filmiku można zobaczyć, jak wygląda zestaw. A tu można zobaczyć instrukcję w języku polskim.

Kiosk-z-czekoladkami-Sentosphere-120 02

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany