Zabawa w gotowanie to coś, co mocno tu promujemy. Można maluchom zrobić kącik kulinarny własnymi siłami i często efekty są oszałamiające. Dla wszystkich, którzy nie dowierzają pozostawiam ten link.  Cały czas się przymierzam do stworzenia kuchni z starego mebelka, ale dzieci rosną, a tu ciągle coś innego wpada na pierwszy plan. Mam szafkę na naczynka własnej przeróbki, ale to tyle. Czy jest tu ktoś, kto wykonał kuchenkę dla malucha samodzielnie? Podzielcie się zdjęciami, pomysłami, na pewno będziemy promować!

U nas kuchenka to drewniany skarb! Pierwsza jaką mieliśmy była plastikowa, bardzo wątpliwej jakości, bujała się na wszystkie strony, była niestabilna i po jednym sezonie nie nadawała się do niczego. Wiedziałam, że plastik odstawiam w tej kwestii, bo kuchenka jest po prostu dziecięcym meblem, a nie tylko zabawką. Jeśli ma szafeczkę, jako piekarnik, to służy też do utrzymywania porządku po zakończonej zabawie. Ta która u nas króluje była kupiona akurat w sklepie Tchibo. Nie była tania, ale składka na taki prezent dla dwulatki była trafiona. Innych prezentów z urodzin nie pamiętam tak dobrze, jak tego więc chyba miało to sens? Zajrzyjcie do naszego kącika kulinarnego.

Ciekawi mnie czy kącik kulinarny jest ważny, może najważniejszy w pokoju Waszych pociech?

W tym tygodniu dużo się bawimy w gotowanie,  pokażemy Wam też nowy kuchenny mebel (jeżdżący 🙂 ), który stał się hitem naszego małego kucharza, ale i starsza szefowa kuchni znalazła dla niego zastosowanie.

drewniana kuchenka dla dzieci (12)

drewniana kuchnia dla dzieci drewniana kuchnia dla dzieci drewniana kuchnia dla dzieci drewniana kuchnia dla dzieci kuchenka drewniana dla dzieci kuchenka drewniana dla dzieci  kuchenka drewniana dla dzieci

kuchenka drewniana dla dzieci

kuchenka drewniana dla dzieci kuchenka drewniana dla dzieci kuchenka drewniana dla dzieci

Jedna odpowiedź

  1. Ania D.

    Dzieci uwielbiają gotować, u nas codziennie są serwowane kawki, herbatki, obiadki 😉 Mamy kuchnię plastikową, ale bardzo żałuję jej zakupu i marzy mi się piękna drewniana 🙂

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany