Warsztaty i spotkanie mam blogujących i gotujących z dziećmi zorganizowała pomysłodawczyni akcji #ugotujmirazem Angelika Witaszewska z ugotowani.tv oraz mama Paulina z bloga Oli-Loli. Wszystko odbyło się w uroczej, klimatycznej atmosferze OFF Piotrkowska w Łodzi w kameralnym studiu kulinarnym Baccaro prowadzonym przez Karolinę i Jacka. Naszą opowieść będą snuły zdjęcia, bo to one najlepiej oddają klimat, atmosferę i powiedzą Wam najwięcej.

ugotuj mi razem foodziaki

Dla nas była to też przy okazji super wyprawa weekendowo – wakacyjna do Łodzi.

Obraz 004Obraz 017Obraz 029

Obraz 019Obraz 006off piotrkowska

Obraz 047Obraz 064Obraz 060

A jak już się zaczęło… to działo się, oj działo.  Gospodarze, organizatorki, inni goście, miejsce, moc atrakcji sprawiły, że było cudownie. Czujemy niedosyt. A my zawsze powtarzamy, że: Gotujesz z dzieckiem – dajesz mu moc! I tak właśnie było, czuło się moc.

Obraz 108 Obraz 103ugotuj mi razem foodziaki

Obraz 133

ugotuj mi razem foodziakiugotuj mi razem foodziakiugotuj mi razem foodziaki

Obraz 156Obraz 181Obraz 175

Obraz 169 Obraz 194 Obraz 195Obraz 197

Oprócz gotowania były też warsztaty artystyczno-plastyczne dla małych kucharzy, a dla mam rozmowa z panią Dietetyk.

Obraz 202

Obraz 220 Obraz 183 Obraz 223

No a na koniec spotkania Ugotuj mi razem dostaliśmy jeszcze moc, naprawdę moc prezentów od sponsorów. Dużo fajnych małych manufaktur, lokalnych smaków i zdrowych pomysłów na składniki do potraw.

ugotuj mi razem sponsorzy

Koszulove

Dziękujemy i smakujemy. Będziemy dawać znać TU, co i jak smakuje małemu szefowi Kuchni, bo to w końcu nasze (ugotuj mi) RAZEM otrzymane prezenty. Fartuszek od KoszuLOVE specjalnie dla naszej małej szefowej kuchni (dla Mamy też był 😉

ugotuj mi razem png

grupowe z partnerami

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany