Kontakt i współpraca

Dlaczego powstał portal Foodziaki i jaka jest jego idea napisałam tu. Najogólniej misją Foodziaków jest promowanie wspólnego, rodzinnego gotowania z dziećmi oraz rozwijanie w maluchach pasji do odkrywania smaków i tworzenia w kuchni. Foodziaki uwielbiają, gdy dzieci gotują. Wszystkich chętnych do współpracy, która wpisuję się w misję Foodziaków zapraszam do kontaktu.

Foodziaki zostały powołane do życia niedawno, strona będzie cały czas rozbudowywana. Mam wiele pomysłów na działania i inicjatywy, które będą się sukcesywnie pojawiać na portalu i nie tylko.

Wszystkich czytelników zachęcam do komentowania lub pisania do mnie, w sprawach kulinarno-dziecięcych.

Gotujesz z dzieckiem – dajesz mu moc!

Julia Antczak

kontakt@foodziaki.pl

Kilka słów o mnie

 

Lubię to uczucie, kiedy w moim domu „jest ugotowane”. Kiedy upiekę chleby i studzą się na kratce, pasta do pieczywa lub dip do wieczornych podjadanek chłodzi się w lodówce. Kiedy jest przygotowane ciasto na gofry albo studzi się sernik w piekarniku a upieczone buraki czekają na swoją kolej by wylądować w sałatce.

Smak, jedzenie, gotowanie, pieczenie to magia mojego życia. Wierzę głęboko w to, że gotowanie z dziećmi, spędzanie z nimi czasu przy wspólnym stole, poszukiwanie ulubionych smaków, polowanie na produkty na bazarku i pokazywanie skąd się wzięło to, co jemy to forma okazywania miłości i troski. To bycie tu i teraz, ale i inwestowanie w zdrowy rozwój swojego dziecka. Jestem z wykształcenia psychologiem. Gotuję w kuchni głównie z 5-letnią córką, ale w gotowanie bawię się też  z 1,5 rocznym synkiem.

Foodziaki